سند تاریخی؛ اعلامیه شورای روحانیت جاغوری درباره کمونیست‌ها

اعلامیه شورای روحانیت جاغوری برای ملت مبارز تسنن و تشیع افغانستان که از انقلاب ۷ ثور ۱۳۵۷ [به]‌بعد تا کنون بخون شهداء، اسلام عزیز را آبیاری نموده‌اند.
اعلامیه شورای روحانیت جاغوری برای ملت مبارز تسنن و تشیع افغانستان

واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا

۱۹/۱۲/۱۳۶۱

اعلامیه شورای روحانیت جاغوری برای ملت مبارز تسنن و تشیع افغانستان که از انقلاب ۷ ثور ۱۳۵۷ [به]‌بعد تا کنون بخون شهداء، اسلام عزیز را آبیاری نموده‌اند.

ملت غیور همانطور [که] با کمونیست‌های افغانستان و شوروی در نبرد هستید و با کمونیست‌های چینی نیز در جنگ می‌باشید و سنگرهای اسلامی را علیه گروی مارکسس [گروه مارکسیست] و لنین تقویه نمایید. البته می‌دانید که از اوایل انقلاب علیه کفر و الحاد شوروی شعله جاوید باسم اتحادیه مجاهدین اسلامی افغانستان بهمکاری افراد تنظیم نسل نو هزاره مغل مقیم کویته پاکستان تحت ریاست عبدالحسین مقصودی شعله جاوید و حاجی برکت و غلام‌علی (حیدری) و حسین‌علی (یوسفی) و کربلایی موسی و داکتر جواد و اشفاق حسین و عباس زرگر و انجنیر اکرم و معلم خادم و سایر افراد منافقین و ملحدین وابسته به چین بنام صدای هزاره‌جات و جبهه متحد ملی و ساما و ستم ملی و اخگر و غیره که زیر نقاب اسلام توسط حکومت پاکستان از آمریکا و چین اسلحه در مناطق هزاره‌جات برای نوکران و مزدوران آنها سرازیر می‌نمایند.

کانال یوتیوب پیرامون را سبکسرایب کنید.

و لهذا اوضاع سیاسی و اسلامی مناطق هزاره‌جات را در خطر مشاهده نمودیم ماها گروه‌های اسلامی وابسته به ایران پیرو خط امام خمینی خودها را بسیج نمودیم و هماهنگی خودها را در مقابل افراد ملحد و کفر تنظیم نسل نو هزاره مغل اعلام میداریم و البته برای شما روشن است که بتاریخ ۲۳/۹/۱۳۶۱ پایگاه چینی و آمریکایی از مرکز ولایت جاغوری و مالستان و ارزگان و قره‌باغ و سایر مناطق چیده شده‌اند اسلحه و مهمات و خانه‌های آنان بعنوان غنیمت بدسترس شورای روحانیت قرار گرفته اند و افرادشان بخاک و خون یکسان شده‌اند و اجساد نجیسه آنها مورد طعمه درندگان واقع شده‌اند و عدۀ آنها بچنگال قانون عدل اسلامی قرار گرفته‌اند و عدۀ در زندان بسر می‌برند و اسناد وابسته[گی] آنها به چین و آمریکا در ولایت جاغوری موجود است!

بناً به برادران اهل تسنن افغانستان تکرارا یادآوری می‌شود که هوشیار و بیدار باشید که این گروه کمونیست ناپاک قصد دارند که اراضی و زمین‌هایی که در دوران حکومت امیر عبدالرحمن خان بشما داده شده‌اند دوباره پس بگیرند و لهذا افراد این گروه یا کسانیکه از آنها اسلحه و مهمات میگیرند در هر جاییکه بدسترس شما قرار میگیرند باید همه را بکشید و مال و اموال شان را به غنیمت بگیرید و خود آنها واجب القتل و مباح الدم میباشند. ما شورای روحانیت نه شرق و نه غرب و نه چین و نه وابستگان آنها را میخواهیم، ما حکومت اسلامی میخواهیم. نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی!

امضاء‌ها:

آقای فیاضی والی جاغوری

مسئول دفتر و گروه نهضت اسلامی

مسئول پایگاه شهادت و دفتر حرکت اسلامی مقیم جاغوری

فرمانده گروه جنبش اسلامی

***

چاپ کنید
ایمیل کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

مدیر مسوول: رقیه صادقی

سردبیر: علی جلالی تمرانی

مسوول وب‌سایت: علی محبی

ویراستار: محمد محمدی

صفحه‌آرا: سیف‌الله فیروزی

© تمام حقوق مطالب این وب سایت برای هفته‌نامه پیرامون محفوظ می باشد.